دوره آزمایشی Diablo 4 برای بازیکنان Xbox در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت در روزهای پیش‌رو، یک دوره آزمایشی رایگان به منظور تجربه بازی Diablo 4 برای تمام بازیکنان Xbox ارائه خواهد کرد.

دوره آزمایشی به‌ عنوان بخشی از تبلیغات Free Play Days در ایکس‌ باکس برگزار می‌شود که به مشترکان گیم پس اجازه می‌دهد نسخه‌های کامل بازی‌های انتخابی را هر آخر هفته بدون هزینه اضافی امتحان کنند.

مایکروسافت اعلام کرده که تجربه Diablo 4 به عضویت سرویس گیم پس نیازی ندارد، اما زمان بازی به ۱۰ ساعت محدود شده است.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Overwatch 2می‌توانست یک بروزرسانی باشد!
بررسی بازی Overwatch 2

اعضای Game Pass Core و Game Pass Ultimate همچنین می‌توانند این آخر هفته NBA 2K24، Lawn Mowing Simulator و Hokko Life را امتحان کنند. Free Play Days از صبح پنجشنبه آغاز شده و تا روز یکشنبه، ۲۲ اکتبر ساعت ۲۳:۵۹ به وقت آمریکا (۱۰:۲۹ صبح دوشنبه به وقت ایران) ادامه دارد.

فصل دوم Diablo 4 با عنوان Season of Blood از روز ۱۷ اکتبر مصادف با انتشار در استیم، شروع شد. این فصل قرار است محتوای کاملا جدیدی را به همراه داشته باشد و به بازیکنان اجازه دسترسی به قدرت‌های خون آشامی جدید، مطابق با توانایی‌ها و اسپل‌های معمولی شخصیت‌هایشان می‌دهد.

Diablo 4

همچنین می‌دانیم که تغییرات گسترده‌ای در مورد آیتم‌سازی و بیلدهای کلاس‌ها وجود دارد که در پچ آینده همزمان با فصل جدید اعمال می‌شوند. اگرچه، طرفداران بار دیگر از آیتم‌های گنجانده شده در Battle Pass این فصل راضی نیستند.

اکتیویژن بلیزارد که هفته گذشته توسط مایکروسافت خریداری شد، ادعا کرده بیش از ۱۰ میلیون بازیکن Diablo 4 را در اولین ماه عرضه تجربه کردند. فیل اسپنسر به تازگی گفته بازیکنان نباید انتظار داشته باشند که زودتر از سال ۲۰۲۴ عناوین اکتیویژن بلیزارد را به گیم پس اضافه کنند.


مطلب پیشنهادی:مقایسه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اسکدوم کنسول را بخریم؟
مقایسه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس


ده شخصیت واقعی در اساسینز کرید

بازی The Outlast Trials آپدیت جدیدی دریافت می‌کند - ویجیاتو

source

توسط