به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، «مجتبی حسینی» در نشست خبری پس از بازی استقلال و آلومینیوم اراک اظهار داشت: بازی بدی نبود. ما استقلال را خیلی خوب آنالیز کرده، راه‌های نفوذشان را بسته و فضای پشت مهاجمان این تیم را کاملاً پوشش داده بودیم. بازیکنان ما خیلی بازی منظم و بابرنامه‌ای انجام دادند و با توجه به اینکه می‌دانستیم استقلالی‌ها کاشته‌زن‌های خوبی دارند، ولی متأسفانه روی یک غفلت و ضربه کرنر گلی بچگانه خوردیم و در ادامه کار هم روند بازی طوری بود که توانستیم خودمان را جمع و جور کنیم و بازی پایاپایی داشتیم.

حسینی ادامه داد: فشار خوبی روی تیم خوب استقلال آوردیم. متأسفانه بازیکن‌مان یک موقعیت خوب داشت و نمی‌دانم چطور آن توپ گل نشد. این  خیلی سنگین است برای من. قانون فوتبال است و وقتی گل بد بخورید و موقعیت‌ها را گل نکنید تنبیه‌ می‌شوید. شکل بازی ما مقابل استقلال و تماشاگرانش یک بازی خوب بود، حداقل امتیاز را که مستحقش هم بودیم، اما به دست نیاوردیم، به استقلال تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در پاسخ به این سؤال که با توجه به رویارویی با استقلال و پرسپولیس آیا شاگردان نکونام را در بازی امروز در قواره‌های یک قهرمان دیده است یا خیر، عنوان کرد: من نمی‌توانم درباره تیم حریف صحبت کنم. اگر خواستید بیایید بنشینیم و آنالیز کنیم، ولی در جمع و کنفرانس چنین اجازه‌ای ندارم درباره استقلال صحبت کنم. هر دو تیم از قدیم قطب‌های فوتبال ایران هستند و مدعی صدرنشینی و قهرمانی هستند.

وی درباره اعتراضش روی صحنه‌ای که بازیکن استقلال توپ را با دست زد، تصریح کرد: به ما دستور اکید دادند که درباره داوری صحبت نکنیم، هم جریمه مالی می‌کنند و هم محروم. داور خیلی زحمتکش و خوب بود، اما چون بازیکن حریف بلند شد و اسپک زد من تعجب کردم که چرا اخطار نداد. فوتبال بازی با پاست، یک زمانی توپ ناخودآگاه به دست می‌خورد که فقط جریمه دارد، اما وقتی اسپک بزنید جریمه اخطار هم دارد. داور تصمیمش را گرفت و ما هم نمی‌توانیم صحبت کنیم. فقط به تیم داوری خسته نباشید می‌گوییم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم در پاسخ به این سوال که در بازی با استقلال دلیل خاصی داشت که اکثر بازیکنان باتجربه تیمش در شروع بازی روی نیمکت بودند، خاطر نشان کرد: دلیل خاصی نداشت، تیم ما با همین ترکیب بازی قبلی را برده بود. تیم ما یک دست است و به همه بچه‌ها شانس بازی داده می‌شود و هر کس شرایط بهتری داشته باشد بازی می‌کند.

وی در واکنش به اشتباه دروازه‌بان 19 ساله تیمش روی گل استقلال گفت: نقطه قوت استقلال ضربات ایستگاهی بود. این تیم مقابل هوادار، ملوان و … روی ضربات ایستگاهی زیاد به گل رسید. ما دنبال مقصر نیستیم. دو دروازه‌بان ما شایسته هستند و به فراخور تمرینات‌شان از این دو بازیکن خوب استفاده می‌کنیم.

انتهای پیام/

source

توسط