دیوید فینچر دنباله‌ی کنسل شده World War Z را با سریال The Last of Us مقایسه کرد

دیوید فینچر اخیرا اعلام کرده که World War Z، فیلم زامبی‌محور محصول سال ۲۰۱۳ او با بازی برد پیت، قرار بود دنباله‌ای داشته باشد که اتفاقا بسیار شبیه به سریال پسا آخرالزمانی The Last of Us بوده است.

در مصاحبه ای با GQ، فینچر فاش کرد که فیلم کنسل شده‌ی World War Z II که به دلیل مشکلات بودجه کنار گذاشته شد، دارای مضامین مشابهی با اقتباس بازی ویدیویی HBO بود.

کارگردان گفت:

خب، کمی شبیه The Last of Us بود. در تیتراژ قرار بود از انگل کوچک استفاده کنیم… آن‌ها در تیتراژ خود استفاده کردند و در افتتاحیه فوق العاده با دیک کاوت، در سکانس تاک شو نیز استفاده کردند.


مطلب پیشنهادی:کوییز ۸ ویجیاتو؛ چقدر در مورد Last of US می‌دانید؟چقدر طرفدار Last of Us هستید؟
کوییز ۸ ویجیاتو؛ چقدر در مورد Last of US می‌دانید؟

هم در World War Z و هم در The Last of Us، ویروسی مرگبار منتشر می‌شود که انسان‌ها را به موجوداتی خشن و غیرانسانی تبدیل می‌کند و این به مردم بستگی دارد که زنده بمانند تا از انقراض خود جلوگیری کنند.

در مورد دوم تایید شده که دلیل این اتفاق، قارچی نادر به نام Cordyceps است، یک قارچ انگلی که مغز را آلوده می‌کند. این می‌تواند همان انگلی باشد که فینچر برای ساخت دنباله‌اش برنامه‌ریزی کرده بود.

دیوید فینچر دنباله‌ی کنسل شده World War Z را با سریال The Last of Us مقایسه کرد - ویجیاتو

با این حال، به نظر می‌رسد که فیلمساز پشیمان نیست، زیرا فینچر در ادامه مصاحبه گفت که خوشحال است که چشم انداز او هرگز ساخته نشد، زیرا سریال «دارایی‌های بسیار بیشتری برای کشف موارد مشابه دارد.»

فصل اول The Last of Us شامل ۹ قسمت بود، بسیار بیشتر از آنچه که یک فیلم می‌توانست موضوع را کاوش کند. فصل دوم در حال حاضر در دست ساخت است اما HBO هنوز تاریخ پخش آن را اعلام نکرده است.

فیلم بعدی فینچر، The Killer، با بازی مایکل فاسبندر، در تاریخ ۲۷ اکتبر اکران خواهد شد.


مطلب پیشنهادی:نقد سریال The Last of Us | قسمت ششم«خویشاوند»
نقد سریال The Last of Us | قسمت ششم


بررسی بازی لردز آو د فالن

بتای عمومی بازی شوتر The Finals امروز آغاز می‌شود [تماشا کنید] - ویجیاتو

source

توسط