سامسونگ امسال احتمالاً گوشی‌های سری گلکسی S24 را اندکی زودتر، یعنی در ماه ژانویه معرفی می‌کند. بنابراین حالا گزارش‌های بیشتری درباره این خانواده درحال انتشار است و در جدیدترین آن‌ها شاهد افشای مشخصات کلیدی نمایشگرهای این سری و البته رنگ آن‌ها هستیم.

یک منبع آگاه در دنیای فناوری که با نام کاربری Revegnus شناخته می‌شود، در پست جدیدی در شبکه اجتماعی ایکس مدعی شده است که نمایشگر مدل پایه گلکسی S24 مشابه با مدل‌های پلاس و اولترا خواهد بود و تنها از نظر وضوح صفحه با آن‌ها تفاوت دارد.

مشخصات احتمالی نمایشگر سری گلکسی S24

این منبع می‌گوید تمام مدل‌های گلکسی اس 24 از نسل سیزدهم پنل‌های امولد سامسونگ دیسپلی موسوم به M13 به همراه فناوری LTPO و حداکثر روشنایی 2500 نیت بهره خواهند برد. تا پیش از این تنها مدل اولترا از فناوری LTPO استفاده می‌کرد و می‌توانست به روشنایی بالاتر دست یابد.

گلکسی S23 سامسونگ

اما در نسل بعدی، نمایشگرهای سری گلکسی S24 شباهت بیشتری به یکدیگر پیدا می‌کنند و فقط مدل استاندارد اس 24 رزولوشن پایین‌تری خواهد داشت. البته طبیعتاً این سه مدل از نظر اندازه نیز با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

با توجه به اینکه گلکسی S24 و S24 پلاس نیز در دسته پرچمداران سامسونگ قرار می‌گیرند، طبیعی است که این شرکت بخواهد تجربه‌ای تقریباً یکسان را روی این گوشی‌ها و گلکسی S24 اولترا ارائه کند. البته همچنان ویژگی‌های متمایزکننده برای مدل اولترا درنظر گرفته شده است تا توجیه‌کننده قیمت بالاتر این محصول باشد.

گفتنی است که درحال‌حاضر پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو نیز از نمایشگر M13 سامسونگ استفاده می‌کنند که کیفیت بسیار بالایی دارند. پیکسل 8 پرو حداکثر روشنایی 2400 نیت را ارائه می‌کند، اما سامسونگ می‌خواهد در سری گلکسی S24 حرف اول را از نظر حداکثر روشنایی در صفحه‌نمایش بزند.

در گزارشی دیگر، «راس یانگ»، تحلیل‌گر زنجیره تأمین نمایشگرها هم مدعی شده است که گلکسی S24 ،S24 پلاس و S24 اولترا همگی در چهار رنگ مشکی، خاکستری، بنفش و زرد عرضه می‌شوند. آخرین‌بار که سامسونگ یکی از گوشی‌های پرچمدار سری S را با رنگ زرد روانه بازار کرد، به زمان گلکسی S10e برمی‌گردد.


source

توسط