دانلود ریلز اینستاگرام دغدغه کاربران بسیاری بوده است که امروزه شخصیت های محبوب در حوزه های مختلف از ریلز گروهی استفاده میکنند که اگر تصمیم دارید ویدیو های ریلز شده اینستا را مستقیما بدون مشکل دریافت کنید در ادامه این مقاله با پلازا همراه باشید.

هنگام دانلود ریلز از اینستا باید به یکسری نکات مهم دقت داشته باشید که اگر برای اولین بار تصمیم به دانلود ریلز دارید پیشنهاد میشود که این موارد را مطالعه و سپس به سراغ انجام آن بروید تا در حین اینکار با مشکلی مواجه نشوید. ناگفته نماند که طبق آموزش ذکر شده کیفیت ویدیو های مربوط بدون افت کیفیت همراه خواهد بود.

فهرست مطلب:

آموزش دانلود ریلز اینستاگرام

چگونه ریلز اینستاگرام را دانلود کنیم؟ قبل از شروع یادگیری آموزش دانلود ریلز اینستاگرام ابتدا باید بدانید که ریلز چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که اینستاگرام چندی پیش ویژگی جدیدی را برای پست گذاری عرضه نمود که در این زمینه دو یا چند اکانت به صورت همزمان امکان قرار دادن یک پست را داشته اند. در این شرایط بیشتر افرادی که در حوزه موسیقی فعالیت دارند به سمت قرار دادن ریلز رفته اند که اگر قصد دارید نحوه دانلود Reels از اینستاگرام را فرا گیرید پیشنهاد می‌شود با ما همراه باشید.

دانلود ریلز اینستاگرام از سایت

دانلود ریلز اینستاگرام از سایت


در زمینه آموزش دانلود ریلز اینستاگرام از سایت مسیر سختی را در پیش نخواهید داشت زیرا در چند ایتم کوتاه میتوانید ریلز هایی که مدنظر دارید را به صورت مستقیم از سایت های واسط که در ادامه معرفی خواهد شد دریافت کنید. در این زمینه باید مطمئن باشید که نت شما متصل بوده که ناگفته نماند طبق آموزش زیر بدون افت کیفیت میتوانید ویدیو های مدنظر خود را از اینستاگرام دریافت کنید.

برای دانلود ریلز اینستاگرام آنلاین از مسیر زیر اقدام کنید و در انجام هریک از مراحل ذکر شده اگر با مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید و سوالات خود را در این زمینه مطرح کنید:

 • ابتدا برای دانلود ریلز اینستاگرام بدون لینک، وارد اینستاگرام خود شوید و پستی که قصد دانلود آنرا دارید پیدا کنید.
 • سپس روی سه نقطه برنامه کلیک و کپی لینک را بزنید تا کپی پست مربوط در گوشی ذخیره سازی شود.
 • در این زمینه میتوانید از سایت های واسط نظیر pokoinsta کمک بگیرید. این یکی از بهترین سایت های دانلود ریلز اینستاگرام است.
 • با وارد شدن به این ربات دانلود ریلز اینستاگرام، با کادری مواجه خواهید شد که باید لینک مطلب را در آن قرار دهید.
 • سپس برای دانلود ریلز از سایت، روی کلمه Download کلیک کنید تا دانلود ویدیو مربوط آغاز شود.
همچنین بخوانید :

در این زمینه سایت های مختلفی به کاربران خدمات میدهد که اگر در بارگذاری و یا دانلود از سایت pokoinsta با مشکلی مواجه شدید میتوانید از سایت های دیگر نظیر: igram و snapinsta کمک بگیرید.

هر سه سایت معرفی شده برای دانلود ریلز اینستاگرام کاملا رایگان هستند که در زمینه قرار دادن لینک های متعدد در آن مشکلی نخواهید داشت. از اصلی ترین ویژگی سایت های معرفی شده میتوان به لینک دانلود مستقیم و ارائه کیفیت اصلی اشاره داشت که در این زمینه میتوانید ویدیو مربوط را باهمان کیفیتی که در اینستا مشاهده نموده اید دریافت کنید.

دانلود ریلز با استفاده از اسکرین ریکوردر

هیچ ابزار داخلی برای ذخیره یا دانلود ریلزهای منتشر شده توسط سایر کاربران اینستاگرام وجود ندارد، اما می‌توانید به سادگی ریلزی را که می‌خواهید ذخیره کنید، با استفاده از برنامه اسکرین ریکوردر روی گوشی خود ضبط کنید. چه آیفون یا دستگاه اندرویدی داشته باشید، در اینجا نحوه دانلود ریلز اینستاگرام برای ایفون و اندروید آورده شده است.

 • در این روش دانلود رایگان ریلز اینستا، برنامه Screen Recorder را راه اندازی کنید. برنامه آیفون پس از یک شمارش معکوس کوتاه به صورت خودکار شروع به ضبط می‌کند، اما در اندروید ممکن است لازم باشد برای فعال کردن ضبط صدا انگشت خود را به سمت راست بکشید و سپس روی Start ضربه بزنید.

دانلود رایگان Reels اینستاگرام در


 • برنامه اینستاگرام را راه اندازی کنید و ریلزی را که می‌خواهید ضبط کنید، باز کنید. نیازی به عجله نیست؛ بعدا می‌توانید ضبط خود را ویرایش کنید.
 • انگشت خود را از بالا به پایین بکشید و ضبط را متوقف کنید.

دانلود ریلز از اینستاگرام


 • ضبط را باز کنید و سپس روی Edit ضربه بزنید.
 • از کنترل تایم لاین در پایین صفحه استفاده کنید تا قسمت‌های ناخواسته ویدیو را از ابتدا و انتهای ضبط برش دهید.
 • وقتی از ویرایش راضی بودید، ویدیوی تمام شده خود را ذخیره کنید. در آیفون، روی Done ضربه بزنید و سپس Save Video را انتخاب کنید. در اندروید، به سادگی روی Save copy ضربه بزنید.

نکته: همچنین می‌توانید ریلزهای اینستاگرام را با استفاده از اینستاگرام در یک مرورگر وب در رایانه خود ذخیره کنید. باید از یک برنامه فیلمبرداری یا ضبط صفحه مانند Loom یا Camtasia استفاده کنید.

همچنین بخوانید :

نحوه دانلود reels با استفاده از یک برنامه شخص ثالث

با استفاده از یک برنامه شخص ثالث، می‌توانید ریلزها را مستقیماً در تلفن خود بدون ضبط صفحه، دانلود و ذخیره کنید. با این حال، همه برنامه‌ها به طور موثر کار نمی‌کنند، و برخی شما را در معرض تبلیغات درون‌برنامه‌ای زیادی قرار می‌دهند یا با درخواست‌هایی برای خرید درون‌برنامه‌ای و اشتراک ماهانه شما را آزار می‌دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما چند برنامه را پیدا کرده ایم که به طور قابل اعتماد و رایگان کار می‌کنند، یکی برای iOS و دیگری برای اندروید. آموزش دانلود ریلز اینستا را در ادامه دنبال کنید.

در آیفون:

 • برنامه دانلود ریلز اینستا یعنی InstantSave را از اپ استور بر روی آیفون خود نصب کنید. این یکی از بهترین اپلیکیشن های دانلود ریلز اینستاگرام برای آیفون است.
 • برای دانلود رایگان Reels اینستاگرام در برنامه InstantSave، آن را راه اندازی کنید.
 • روی Open Instagram ضربه بزنید و در صورت نیاز وارد حساب اینستاگرام خود شوید.

دانلود ریلز از سایت


 • ریلزی را که می‌خواهید دانلود کنید، پیدا کنید.
 • برای دانلود ریلز از اینستاگرام، روی منوی سه نقطه در بالا سمت راست ضربه بزنید و در منوی بازشو روی Copy link ضربه بزنید.

آموزش دانلود ریلز اینستا


 • به برنامه InstantSave برگردید. شاید لازم باشد یک تبلیغ را تماشا کنید. بعد از اتمام، آگهی را ببندید. بعد از بستن آگهی ریلز مورد نظر خود را خواهید دید. روی Save ضربه بزنید تا آن را در گوشی خود ذخیره کنید.

بهترین سایت های دانلود ریلز اینستاگرام


همچنین بخوانید :

در اندروید:

 • Video Downloader For Instagram را با استفاده از فروشگاه Google Play در اندروید خود نصب کنید.
 • برنامه Video Downloader For Instagram را راه اندازی کنید و در قسمت Top Apps، روی نماد اینستاگرام ضربه بزنید. در صورت نیاز وارد حساب اینستاگرام خود شوید.
 • پس از راه اندازی برنامه اینستاگرام، ریلزی را که می‌خواهید ذخیره کنید، پیدا کنید و روی نماد دانلود در پایین سمت راست ضربه بزنید.

دانلود ریلز اینستاگرام برای ایفون


 • در پنجره باز شده، روی Download ضربه بزنید.

سخن پایانی

اگر شما عزیزان از آموزش سیو کردن ریلز اینستاگرام دیگری بهره مند هستید که در این مطلب به آن اشاره نشده است پیشنهاد میشود آن را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید تا سایر کاربران نیز امکان استفاده از آن را داشته باشند. همچنین میتوانید نظر خود را در خصوص سطح کیفی مقاله و سایت و روش هایی که در خصوص دانلود ریلز اینستاگرام میتواند به شما کمک نماید را برای ما ارسال کنید که نظرات شما در پیشبرد مطالب این چنینی تاثیر بسزایی خواهد داشت.

source

توسط