کمپانی پارامونت تاریخ اکران برخی از پروژه‌های مورد انتظار خود همچون SpongeBob Movie و A Quiet Place: Day One را به تاخیر انداخته است.

کمپانی پارامونت پیکچرز برای سال ۲۰۲۴ پروژه‌های سینمایی مختلفی را برای طرفدارانش تدارک دیده بود که شاید مهمترینشان مربوط به هشتمین فیلم از فرنچایز ماموریت غیرممکن می‌شد. در حالی که دنباله Mission: Impossible – Dead Reckoning (مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ) یک سال کامل با تاخیر مواجه شده اما به نظر می‌رسد که ۲ پروژه مورد انتظار دیگر آن‌ها نیز با تغییراتی چند ماهه در بازه زمانی اکران خود همراه خواهند شد.

در حالی که ۳ سال از مبارزه برای بقای خانواده آبوت در دنباله فیلم A Quiet Place می‌گذرد، طرفداران برای تماشای نخستین اسپین‌آف از دنیای خلق شده توسط جان کرازینسکی تحت عنوان A Quiet Place: Day One (یک مکان ساکت: روز نخست) حسابی اشتیاق دارند. اثری به کارگردانی مایکل سارنوسکی که خوشبختانه تنها چند ماه به تاخیر افتاده و حال برای اکران در تاریخ ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (۸ تیر ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است.

در سمت دیگر ماجرا نیز نوبت به پروژه سینمایی جدید باب اسفنجی تحت عنوان The SpongeBob Movie: Search for SquarePants (فیلم باب اسفنجی: جست و جو برای شلوار مکعبی) می‌رسد که از تغییرات بازه اکران‌ پروژه‌های کمپانی پارامونت پیکچرز در امان نبوده و در حالی که ابتدا برای اکران در ماه مه سال ۲۰۲۵ برنامه ریزی شده بود اما با تاخیری چند ماهه مواجه شده و برای تعطیلات آخر سال در نظر گرفته شده است. طرفداران باب اسفنجی تا آن زمان می‌تواند به مشاهده انیمیشن سریالی SpongeBob SquarePants بپردازند که شخصیت‌ها و وقایعی جذاب و سرگرم‌کننده را پدید آورده است.

باید صبر کرد و دید که تغییر بازه اکرانی پروژه‌های این کمپانی تنها به دنباله ماموریت غیرممکن، اسپین‌آف یک مکان ساکت و فیلم باب اسفنجی محدود شده یا باقی فیلم و انیمیشن‌هایشان نیز در بازه اکران خود را تغییر مواجه خواهند شد.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط