قیمت هایما 7X اعلام شد

شورای رقابت قیمت مصوب هایما ۷X را به صورت رسمی اعلام کرده است.

به گزارش آخرین خودرو، قیمت هایما ۷X در کارخانه یک میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۴۵۲ هزار تومان اعلام شده است. به این قیمت هزینه های مالیات، عوارض، بیمه و… اضافه می شود. با توجه به اعلام این قیمت، احتمالاً گروه صنعتی ایران خودرو به صورت رسمی فروش هایما X7 را آغاز خواهد کرد.

حتماً ببینید: ویدیوی معرفی هایما ۷X در آخرین خودرو

نام خودرو قیمت کارخانه بدون احتساب مالیات، بیمه، عوارض و… (تومان)
هایما ۷X ۱.۲۷۴.۴۵۲.۰۰۰

هایما ۷X به عنوان یک MPV هفت نفره به پیشرانه ۱.۶ لیتری توربو شارژ TGDi مجهز است. این پیشرانه ۱۹۲ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۹۲ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این خودروی چینی از نوع ۶ سرعته اتوماتیک AT است که توسط کمپانی DAE ساخته می شود و فناوری هیوندای پاورتک را دارد. این گیربکس توان را به چرخ های جلو می رساند.

این خودرو در بحث امکانات رفاهی و ایمنی به شش کیسه هوا، درِ صندوق عقب برقی، تریم داخلی چرم مصنوعی، دسته دنده الکتریکی، فرمان کمکی برقی، سقف پانوراما، دوربین ۳۶۰ درجه، دوربین کابین، دوبین ثبت وقایع، رادار خط خوان، رادار نقطه کور، کروز کنترل تطبیقی، تهویه اتوماتیک سه کاناله، پاکسازی هوای کابین، ترمز اضطراری اتوماتیک، نور بالای اتوماتیک، تنظیم حالت رانندگی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، سامانه کنترل حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، اتوپارک، صندلی های برقی جلو، گمرکن و سردکن صندلی های جلو، سقف پانورامای برقی، سنسور نور، سنسور باران و… مجهز است.

source

توسط