شخصیت های کارتونی اغلب از خود کارتون ها و انیمیشن ها معروف تر هستند. این شخصیت ها گاه به قدری در دل مردم جا باز می‌کنند که آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهند. در ادامه قصد داریم تا چند شخصیت کارتونی معروف را به شما معرفی کنیم.

کارتون ها و انیمیشن ها دنیای جذاب و فانتزی ای را رو به انسان باز می‌کنند. اگرچه می‌دانیم که آن شخصیت در دنیای واقعی وجود ندارد، اما به آن‌ها دلبسته می‌شویم‌. گاهی آن‌قدر سرگرم کارتون مورد نظر می‌شویم که شخصیت های آن را نیز حقیقی می‌پنداریم‌. بسیاری از شخصیت ها از میکی موس گرفته تا باب اسفنجی سال‌ها همراه مخاطبان بوده اند و اکنون عروسک ها، لوازم التحریر، لباس ها و وسیله های زیادی با طرح این شخصیت های کارتونی وجود دارند. پیرو این مسئله قصد داریم در ادامه این مقاله پلازا به معرفی چند شخصیت کارتونی معروف بپردازیم.

در ویدیوی زیر می‌توانید با برخی از  شخصیت های کارتونی آشنا شوید.

فهرست مطالب:

معروف ترین و بهترین شخصیت های کارتونی

در این مقاله لیستی از اسم برترین کاراکتر کارتونی تاریخ به اضافه عکس شخصیت های کارتونی معروف را برای شما آماده کرده‌ایم.

همچنین بخوانید :

1. تام و جری از بهترین شخصیت های کارتونی

محبوبترین شخصیت کارتونی / شخصیت های کارتونی ترسناک

تام و جری جز شخصیت های کارتونی قدیمی و بهترین شخصیت های کارتونی هستند. این دو او تقریبا از سال 1940 یعنی حدودا 60 سال پیش برای اولین بار وارد دنیای انیمیشن ها شدند. تام گربه ای خاکستری رنگ و جری یک موش قهوه ای-نارنجی است. این از دشمن های سرسخت یکدیگرند. تام همیشه در تلاش است تا جری را شکار کند و جری هر بار با موفقیت از دست او فرار می‌کند.

یکی از نظریه ها درباره این دو شخصیت این است که در واقع تام و جری همان‌طور که در بسیاری از قسمت های آن مشخص است دو دوست هستند. اما تام برای حفظ جان جری همیشه به دنبال او است و وانمود می‌کند که می‌خواهد او را بگیرد. به هر حال این دو شخصیت در لیست برترین کاراکتر کارتونی تاریخ قرار دارند.

2. میکی موس از بهترین شخصیت های کارتونی

بهترین شخصیت های کارتونی / شخصیت های کارتونی عینکی

میکی موس از قدیمی ترین و بهترین کاراکترهای کارتونی والت دیزنی است. در واقع ترجمه اسم این محبوبترین شخصیت کارتونی به فارسی میکی موشه می‌شود. در سال 1928 برای اولین بار این شخصیت توسط خود والت دیزنی خلق شد، حتی سال‌ها خود والت دیزنی صداپیشگی این شخصیت را برعهده داشت.

میکی موس در چندین انیمیشن از جمله: هواپیمای دیوانه، خیاط کوچولوی شجاع، فانتازیا و… حضور داشته است. این بهترین شخصیت های کارتونی ابتدا در فیلم‌های کوتاه سپس در فیلم‌های بلندی که اکثرشان برنده جایزه های جهانی شده بودند، حضور داشت. شما می‌توانید عکس شخصیت های کارتونی خارجی را در این‌جا ببینید.

همچنین بخوانید :

3. بیمکس از بهترین شخصیت های کارتونی

برترین کاراکتر کارتونی تاریخ / شخصیت های کارتونی مرد

بیمکس یکی از کاراکترهای کارتونی معروف و دوست داشتنی است. این شخصیت در سال 2014 برای اولین بار در انیمیشن شش قهرمان بزرگ حضور داشت. او یک ربان سفید، بادکنکی و مهربان است که به دست تاداشی برای برادر کوچکترش هیرو ساخته شد. هدف بیمکس محافظت از هیرو در برابر خطرات است.

انیمیشن شش قهرمان بزرگ درباره پسری نابغه به نام هیرو است که به کار در زمینه ساخت ربات علاقمند است. او برادر بزرگ و نابغه ای به نام تاداشی دارد که او نیز در زمینه ساخت ربات فعالیت دارد. تاداشی در یک صانحه می‌میرد و هیرو پس از مرگ او غمگین با کمک رباتش بیمکس سعی در گرفتن انتقام برادرش دارد.

4. مرینت از بهترین شخصیت های کارتونی

شخصیت های کارتونی معروف دختر / عکس شخصیت های کارتونی معروف

محبوبترین کاراکتر کارتونی در انیمیشن های جدید مرینت در انیمیشن معجزه آسا یا میراکلس (Miraculous: Tales Of Ladybug & Cat Noir) است. این کاراکتر از شخصیت های کارتونی معروف دختر، با عنوان کفشدوزک یا لیدی باگ شناخته می‌شود. از ویژگی های ظاهری این محبوبترین شخصیت کارتونی، موهای سرمه ای و چشمان آبی درشت است.

داستان میراکلس از آن‌جایی شروع می‌شود ‌که مرینت یک دختر ۱۴ ساله با موجودی افسانه ای به نام تیکی آشنا می‌شود و این موجود او را تبدیل به لیدی باگ می‌کند. لیدی باگ با قدرت های افسانه ای خود با افراد شرور مبارزه می‌کند.

همچنین بخوانید :

5. آن شرلی از بهترین شخصیت های کارتونی

شخصیت های کارتونی دختر دهه 60 / شخصیت های کارتونی معروف

از شخصیت های کارتونی دختر دهه 60 و 70، دختر مو قرمزی یا همان آن شرلی است. این شخصیت برای اولین بار در رمان آن شرلی در گرین گیبلز به قلم لوسی ماد مونتگمری خلق شد. این شخصیت از نظر خیلی ها دوست داشتنی و از نظر برخی دیگر بسیار اعصاب خرد کن است. این که جز کدام دسته باشید بستگی به سلیقه شما دارد.

آن شرلی به صورت انیمیشن در سال 1979 پخش شد. داستان این انیمیشن درباره دخترکی مو قرمز و یتیم است که تحت سرپرستی خانواده ای قرار می‌گیرد. این خانواده که متشکل از یک برادر و یک خواهر به نام های متیو و ماریلا هستند، برای ‌کارهای خانه خود به یک پسر نیاز داشتند اما کم کم آنه را جز خانواده خود می‌پذیرند. آن شرلی از کاراکترهای کارتونی معروف است.

همچنین بخوانید :

6. شرک؛ از شخصیت های کارتونی محبوب

محبوب ترین شخصیت های انیمیشنی / شخصیت های کارتونی معروف پسر

شرک در لیست بهترین شخصیت های کارتونی پسرانه و دخترانه قرار می‌گیرد. غول سبز رنگی که علیرغم ظاهر متفاوتش قلبی مهربان و عاشق پیشه دارد. این شخصیت نخستین بار در سال 1990 و به دست ویلیام استیگ (William Steig) خلق شد. شرک زندگی عجیب و جالبی دارد تا اینکه پرنسس فیونا را ملاقات می‌کند و عشقی میان آنها اتفاق می‌افتد. چیز زیادی از گذشته این شخصیت مشخص نیست. او یک دوست خوب به نام خره نیز دارد که علیرغم پرحرف بودن، در شرایط سخت کنار شرک حاضر می‌شود. به دلیل داشتن ویژگی‌های جالبی که ذکر شد، نام شرک در بین اسم شخصیت های کارتونی بامزه قرار می‌گیرد.

همچنین بخوانید :

7. سونیک خارپشت

شخصیت های کارتونی خنده دار / شخصیت کارتونی پسر

سونیک خارپشت از شخصیت های کارتونی معروف و محبوب است که نخستین بار در سال 1991 توسط نائوتو اوهشیما (Naoto Ohshima) و یوجی ناکا (Yuji Naka) ساخته شد. این کاراکتر در واقع شخصیت اصلی سری بازی‌های سگا با همین نام بود. او خارپشتی عجیب و آبی رنگ با قابلیت‌های فراوان است که می‌تواند در مقابل دشمنان خود قرار گیرد. سونیک از جمله شخصیت های کارتونی قدیمی است که چندین نسل خاطرات خوشی با او دارند.

همچنین بخوانید :

8. پلنگ صورتی ؛ از  لیست محبوب ترین شخصیت کارتونی

بهترین شخصیت های کارتونی / عکس شخصیت های کارتونی معروف

پلنگ صورتی نیز در بین بهترین شخصیت های کارتونی قرار می‌گیرد که طرفداران زیادی در ایران و کل دنیا دارد. این پلنگ نخستین بار با عنوان The Pink Panther در سال 1963 شروع به پخش کرد. این شخصیت برخلاف سایر پلنگ‌ها خویی صلح طلب و آرام دارد که در هر قسمت اتفاقات جدیدی برای او می‌افتد که مجبور می‌شود، مشکلات خود را حل کند. دشمن اصلی او نیز بازرس کلوسو است. کارهای جالب پلنگ صورتی نام او را در لیست اسم شخصیت های کارتونی بامزه قرار می‌دهد.

9. ارن یگر

محبوب ترین شخصیت کارتونی / شخصیت های کارتونی معروف پسر

نفر بعدی این لیست یکی از شخصیت های کارتونی معروف پسر یعنی ارن یگر است. البته ارن یگر یک شخصیت انیمه‌ای محسوب می‌شود اما به دلیل محبوبیت بالای او در این لیست قرار می‌گیرد. او کاراکتر کلیدی و اصلی انیمه حمله به تایتان‌ها است و شخصیت او به حدی قوی پردازش شده که مخاطب آن را فراموش نمی‌کند. ارن پس از مرگ مادرش به دست تایتان‌ها، قسم می‌خورد انتقام او را بگیرد.

10. نیک در زوتوپیا

بهترین شخصیت های کارتونی تاریخ / شخصیت های کارتونی معروف

در میان اسم شخصیت های کارتونی پسرانه، باید به نیک در زوتوپیا اشاره کنیم. این انیمیشن در سال 2016 منتشر شد و پس از آن نیک مورد توجه قرار گرفت. نیک یک روباه زرنگ و جذاب است که روحیه شوخ طبع و دوست‌داشتنی‌ای دارد. داستان نیک از شخصیت های معروف انیمیشنی، زمانی شروع می‌شود که یک خرگوش چابک به نام جودی که پلیس است، از او کمک می‌خواهد. خبر خوب این است که ساخت فصل دوم این اثر نیز تایید شد.

همچنین بخوانید :

11. آدرین اگراست

اسم شخصیت های کارتونی پسرانه / اسم شخصیت های کارتونی بامزه

آدرین آگراست یا همان کت نوار از شخصیت های انیمیشنی معروف است که به عنوان شخصیت اصلی میراکلس یا معجزه آسا حضور دارد. او یک دانش آموز نوجوان است که بیشتر عمرش را در خانه و زیر نظر پدر کنترل‌گرش به عنوان مانکن حضور دارد. او با مرینت آشنا شده و زندگیش تغییر می‌کند. آدرین طرفداران فراوانی دارد.

12. بلو از بهترین شخصیت های کارتونی

اسم شخصیت های کارتونی پرنده / شخصیت های کارتونی معروف

از اسم کاراکترهای کارتونی پرنده باید به بلو محبوب اشاره کنیم. بلو یک پرنده آبی رنگ و زیبا از دسته ماکائوها است. انیمیشن این پرنده  که ریو (Rio) نام دارد در سال 2011 در جریان قاچاق پرنده ها و از بین بردن نسل این نژاد نادر ساخته شد.

داستان ریو درباره پرنده ای به نام بلو است که توسط قاچاقچی ای دزیده می‌شود. بلو یک پرنده خانگی بوده و نمی‌تواند پرواز کند. دور بودن او از خانه سبب می‌شود که بلو سعی کند مستقل شود.

همچنین بخوانید :

13. بن تن از شخصیت های کارتونی

شخصیت های کارتونی معروف / اسم شخصیت های کارتونی بامزه

از دیگر کاراکترهای کارتونی معروف، باید به بن تن اشاره کرد. این شخصیت به نوعی جز ابر قهرمان ها محسوب می‌شود و شاید برترین شخصیت پسرانه نیز باشد. او در سال 2005 برای اولین بار با انیمیشن اصلی خود (Ben 10: Classic) نمایش داده شد.

داستان بن تن، برترین کاراکتر کارتونی تاریخ، درباره پسری به نام بن تنیسون است که یک ساعت مچی عجیب به نام اومنتریکس دارد. این ساعت در واقع وسیله ای است که به دست موجودات فضایی ساخته شده است و به او قابلیت این را می‌دهد که نیروهای ابرقهرمانی و فضایی مختلف داشته باشد. در این ساعت دی‌ان‌ای موجودات مختلف فضایی وجود دارد و بن تن می‌تواند به ۱۰ موجود مختلف دیگر تبدیل شود. البته بعدها در سری بعدی دی‌ان‌ای های بیشتری به آن اضافه می‌شود و بن تن می‌تواند فرم‌های مختلف دیگری بگیرد.

همچنین بخوانید :

14. میویس از بهترین شخصیت های کارتونی

شخصیت های کارتونی معروف / اسم شخصیت های کارتونی بامزه

از کاراکترهای کارتونی معروف دختر باید از میویس (Mavis) انیمیشن جذاب هتل ترانسیلوانیا (Hotel Transylvania) یاد کنیم. میویس را اولین بار در سال 2012 در انیمیشن هتل ترانسیلوانیا دیدیم‌. از ویژگی های ظاهری این شخصیت چشمان درشت آبی، آرایش گوتیک و موهای مشکی است.

داستان این انیمیشن درباره کنت دراکولا است که هتل مخصوص هیولاها را اداره می‌کند. او دختری به نام میویس دارد که حساسیت شدیدی روی دختر دارد و می‌خواهد او را از پسرک انسانی به نام جانی دور نگه دارد تا میویس عاشق جانی نشود.

همچنین بخوانید :

15. گارفیلد ؛ از شخصیت های کارتونی معروف

شخصیت های انیمیشنی معروف / اسم شخصیت های کارتونی بامزه

گارفیلد در بین بهترین شخصیت های کارتونی تاریخ قرار می‌گیرد که نخستین بار او را در کمیک استریپی به همین نام دیدیم. با حضور او در فیلم گارفیلد، این شخصیت بسیار مورد توجه قرار گرفت. او یک گربه چاق، تنبل و از نژاد گربه‌های پرشین است که هوش خوبی دارد و به لازانیا علاقه زیادی دارد.

16. بامبی از بهترین شخصیت های کارتونی

برترین شخصیت های کارتونی / شخصیت های کارتونی عینکی

از بهترین کاراکترهای لیست محبوبترین شخصیت کارتونی، برترین کاراکتر کارتونی تاریخ بامبی است. بامبی، انیمیشنی آمریکایی است که در سال 1942 توسط شرکت والت دیزنی و به کارگردانی دیوید هند ساخته شد. این انیمیشن بر اساس کتاب فلیکس سالتن، نویسنده اتریشی با نام «بامبی، زندگی در جنگل» ساخته شده بود.

داستان این انیمیشن درباره بچه گوزنی به نام بامبی است که قرار است در آینده شاهزاده جنگل شود. او بسیار کنجکاو و بازیگوش است و در کنار مادر و دوستانش زندگی شادی را در جنگل تجربه می‌کند. تا این‌که روزی شکارچی وارد جنگل شده و… . در سال 2008، بنیاد فیلم آمریکا برای ده ژانر مختلف سینمایی، ده فیلم برتر برگزید. در دسته  انیمیشن، «بامبی» در رتبه سوم این لیست قرار داشت.

همچنین بخوانید :

17. پیکاچو از بهترین شخصیت های کارتونی

شخصیت های کارتونی / عکس شخصیت های کارتونی معروف

پیکاچو هم یکی از بهترین کاراکترها کارتونی است که از انواع گونه‌های پوکمون است. پوکمون‌ها موجوداتی ساختگی هستند که شبیه جوندگان بوده و هر کدام قدرت الکتریکی ویژه‌ای دارند و در انواع بازی‌ها، کارتون‌ها، فیلم، کتاب و … نقش داشته‌اند.

پیکاچو یکی از اصلی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های پوکمون است. یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوع آن است که این محبوبترین شخصیت کارتونی، یکی از شخصیت‌های اصلی پوکمون‌هاست. این موجود کوچولو اسم شخصیت های کارتونی بامزه پوکمون است که به خوبی خود را در دل بینندگان جا کرده است. در سال 2019، فیلمی انیمیشنی با نام «کارآگاه پیکاچوی پوکمون» ساخته شد که رایان رینولدز، بازیگر سرشناس هالیوودی، صداپیشگی نقش پیکاچو را برعهده داشت.

همچنین بخوانید :

18. شخصیت های کارتونی لاک‌پشت‌های نینجا

اسم شخصیت های کارتونی بامزه / شخصیت های کارتونی معروف

یکی دیگر از معروف ترین کاراکترهای کارتونی و پرطرفدار دنیا، لاک‌پشت‌های نینجا هستند. لاک‌پشت‌های نینجا داستان چهار لاک‌پشت نوجوان است که در کانال‌های آب در شهر نیویورک زندگی می‌کنند. آن‌ها استادی به نام سنسی دارند که او هم یک موش انسان‌نماست و به آن‌ها هنر نینجوتسو را آموخته است. آن‌ها با جنایت‌کاران خرده‌پا، موجودات جهش‌یافته و شرور و مهاجمان بیگانه می‌جنگند و در عین حال سعی می‌کنند خودشان را از دید جامعه انسان‌ها مخفی نگاه دارند.

این بهترین شخصیت های کارتونی در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990، شهرت و محبوبیتی جهانی یافتند. در سال‌های 2014 و 2016 نیز دو فیلم از این شخصیت‌ها ساخته و اکران شد که مگان فاکس، بازیگر سرشناس هالیوودی در آن‌ها بازی می‌کرد. برای آشنایی با تاریخچه و فیلم‌های این شخصيت هاي كارتوني به این مقاله از پلازا مراجعه کنید.

همچنین بخوانید :

19. شخصیت انیمیشنی گربه چکمه‌پوش

اسم شخصیت های کارتونی بامزه / شخصیت کارتونی پسر

یکی دیگر از بهترین شخصیت های کارتونی، گربه چکمه‌پوش است. منشا این برترین کاراکتر کارتونی تاریخ از داستان‌های ادبی اروپایی و ایتالیاست. گربه چکمه‌پوش، گربه‌ای انسان‌نماست که با استفاده از حیله و حقه در پی قدرت و ثروت است و می‌خواهد با شاهزاده خانمی ثرومند ازدواج کند.

گربه چکمه‌پوش در سری فیلم‌های انیمیشن محبوب شرک در سال‌های 2004، 2007 و 2010 به عنوان یکی از دو یار این غول سبز مهربان حضور دارد و در سال های 2011 و 2012 نیز اولین انیمیشن‌های مستقل او ساخته شد که خود این گربه در آن، شخصیت اصلی داستان است. نام گربه چکمه پوش در لیست اسم کاراکترهای کارتونی معروف از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین بخوانید :

20. استیچ

شخصیت های کارتونی دختر / عکس شخصیت های کارتونی معروف

این اسم نیز اسم یکی از بهترین شخصیت های کارتونی بامزه است. این برترین کاراکتر کارتونی تاریخ، شخصیتی ساختگی در کارتون «لیلو و استیتچ» است. کوالایی آبی رنگ که به صورت غیرقانونی ساخته شده است و توسط علم مهندسی ژنتیک، به صورتی فرازمینی زندگی کرده است. استیچ، یار غار و همراه همیشگی شخصیت اصلی دیگر این کارتون، لیلو پِلِکای بود.

خلاصه داستان این کارتون به شرح زیر است: دکتر جومبا جوکیبا، موجودی ماورایی و خاص خلق می‌کند تا از طریق او بتواند در کهکشان هرج و مرج و آشوب به بار آورد. این کوالای آبی رنگ، رفتاری شیطان‌صفت و شرورانه دارد ولی لیلو، دخترکی که در هاوایی زندگی می‌کند؛ استیچ را پیدا کرده و او را به عنوان سگش تحت سرپرستی خود می‌گیرد. لیلو باورها و اعتقاداتی دارد که باعث می‌شود در گذر زمان، استیچ از موجودی شرور و شیطان‌صفت به موجودی مهربان و عاطفی تبدیل ‌شود که «عشق» برایش مفهومی خاص دارد. استیچ محبوبترین شخصیت کارتونی برای کودکان و خردسالان است. شما می‌توانید عکس شخصیت کارتونی استیچ را ببنید.

21. شخصیت انیمیشنی رِمی

شخصیت های انیمیشنی معروف / شخصیت های کارتونی ترسناک

یکی دیگر از شخصیت های لیست محبوبترین شخصیت کارتونی کارتونی رِمی است. این کاراکتر از شخصیت های کارتونی معروف پسر در انیمیشن «رتتویی» حضور داشته است. انیمیشن «رتتویی» در سال 2007 توسط کمپانی پیکسار تهیه شد و کمپانی والت دیزنی نیز آن را منتشر کرد. داستان این انیمیشن در مورد موشی به نام رمی است که رویای سرآشپز شدن را در سر دارد و در تلاش است که با پسری به نام آلفردو که در رستورانی پاریسی کارگر است، متحد شده و به این هدف دست یابد.

این انیمیشن توانست جایزه اسکار بهترین انیمیشن را به دست آورد. بعدتر کمپانی BBC، میان منتقدان بین‌المللی یک نظرسنجی برگزار کرد و صد فیلم برتر قرن 21 را رتبه‌بندی کرد. انیمیشن «رتتویی» یکی از عنوان‌های این لیست بود.

همچنین بخوانید :

22. شخصیت انیمیشنی نی‌نی

اسم شخصیت های کارتونی بامزه / شخصیت های کارتونی معروف

یکی دیگر از شخصیت های انیمیشنی پرطرفدار دنیا، نی‌نی است. این محبوبترین شخصیت کارتونی در انیمیشن «هیولاها علیه بیگانگان» حضور دارد. نی‌نی یک کرم ابریشم است که توسط تابش هسته‌ای از اندازه 25 میلی‌متری به اندازه‌ای غول‌آسا (حدود 110 متر) تبدیل شده است. او این توانایی را دارد که از طریق بینی خود، ابریشم شلیک کند و نمی‌تواند واضح صحبت کند. «لینک»، یکی دیگر از شخصیت های این انیمیشن است که پیوند نزدیکی با نی‌نی داشته و متوجه صحبت‌های او می‌شود.

انیمیشن جالب «هیولاها علیه بیگانگان»، انیمیشنی آمریکایی است که در سال 2009 ساخته شد. این انیمیشن ترکیبی از دو ژانر سینمایی کمدی و علمی‌تخیلی است.

همچنین بخوانید :

23. شخصیت کارتونی دامبو

اسم شخصیت های کارتونی بامزه / شخصیت های کارتونی عینکی

یکی دیگر از شخصیتهای کارتونی محبوب، دامبو است. دامبو شخصیت اصلی انیمیشنی آمریکایی است که در سال 1941 توسط کمپانی والت‌دیزنی تولید شد. این کاراکتر جز لیست اسم شخصیت های کارتونی معروف است. دامبو فیل پرنده،‌ چهارمین انیمیشن تولیدشده توسط این کمپانی بود.

خلاصه داستان این انیمیشن به شرح زیر است: روی فیلی نیمه‌انسانی به نام جامبو جونیور، لقب «دامبو» گذاشته‌اند. او گوش‌های بسیار بزرگی دارد و به همین دلیل، همه او را مسخره می‌کنند ولی درواقع او می‌تواند با استفاده از این گوش‌های بزرگ پرواز کند…

با وجود این‌که این انیمیشن از کوتاه‌ترین انیمیشن‌های کمپانی دیزنی است، اما یکی از تولیدات سودآور این کمپانی محسوب می‌شود. تیم برتون، یکی از کارگردان‌های بزرگ هالیوودی، در سال 2019 فیلم دامبو را ساخت. دامبو  جز لیست برترین کاراکتر کارتونی تاریخ است.

24. شخصیت انیمیشنی وودی

اسم شخصیت های کارتونی جدید / عکس شخصیت های کارتونی معروف

یکی دیگر از شخصیت های کارتونی پسرانه، وودی است. کلانتر وودی پراید محبوبترین شخصیت کارتونی در کارتون اسباب بازی هاست. او یک شخصیت کارتونی پسر و قهرمان سری انیمیشن‌های «داستان اسباب‌بازی» است. او یک عروسک گاوچران بوده و در داستان‌های مختلف این سری انیمیشن‌های معروف، در کنار «باز لایتیر» وظیفه رهبری گروه اسباب‌بازی‌ها را برعهده دارد. تام هنکس صداپیشه وودی است و با صدای گرم و گیرای خود به او جانی تازه بخشیده و باعث شد تا وودی تبدیل به یکی از معروف ترین شخصیت های کارتونی شود. از نظر برخی ها وودی برترین کاراکتر کارتونی تاریخ محسوب می‌شود.

همچنین بخوانید :

25. شخصیت باگز بانی

شخصیت های کارتونی پرطرفدار دنیا / شخصیت های کارتونی مرد

آشنایی با اسم شخصیت های کارتونی خارجی را ادامه می‌دهیم. فهرست اسم محبوبترین شخصیت کارتونی بامزه بدون باگز بانی تکمیل نمی‌شود. باگز بانی، برترین کاراکتر کارتونی تاریخ است که در اواخر دهه 1930 ساخته شد. باگز خرگوش انسان‌نمای خاکستری و سفیدی است که به خاطر شخصیت پرحرف و بی‌پروایی که دارد، بسیار معروف شد. در عین حال او بسیار مکار و حیله‌گر هم هست.

باگز به حدی معروف بود که در عصر طلایی انیمیشن آمریکا، او نه تنها به عنوان آیکون فرهنگی آمریکایی و خوش‌یمن‌ترین شخصیت کمپانی برادران وارنر شناخته شد، بلکه به عنوان یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌ های کارتونی در سراسر جهان هم معرفی شد. در نتیجه می‌توان طراحی‌های مربوط به باگز بانی را در لوگوهای قدیمی‌تر کمپانی برادران وارنر هم مشاهده کرد.

تاکنون این برترین کاراکتر کارتونی تاریخ در فیلم‌های کوتاه، سریال‌های تلویزیونی، بازی‌های ویدیویی، تبلیغات تلویزیونی و فیلم‌های انیمیشنی مختلفی حضور داشته است. هم‌چنین باگز بانی، ستاره مخصوص به خودش را نیز در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود دارد. در این پیاده‌رو ستاره‌های مختلفی به معروفترین بازیگران، کارگردانان، موسیقی‌دانان، تهیه‌کنندگان، شخصیت‌های تخیلی و… اختصاص داده می‌شود.

همچنین بخوانید :

26. شخصیت انیمیشنی پینوکیو

شخصیت های کارتونی معروف / اسم شخصیت های کارتونی محبوب

یکی از بیاد ماندنی ترین شخصیت های کارتونی قدیمی پینوکیو است. این کاراکتر از شخصیت های کارتونی معروف دهه 60، پسرکی چوبی است که توسط نجاری پیر به اسم پدر ژپتو ساخته می شود. عروسک چوبی یا همان پینوکیو دارای شخصیتی بازیگوش است که در مسیر یک پسر واقعی شدن ماجراهای جالبی را پشت سر می گذارد. دو شخصیت گربه نره و روباه مکار در کل این مسیر سعی در فریب پینوکیو دارند و او را از مسیر خود دور و دورتر می کنند. داستان پینوکیو در سال 1881 تا 1883 توسط «كارلو لورنزيني» به رشته تحریر در آمد و سپس شرکت فیلمسازی دیزنی در سال 1940 انیمیشن آن را منتشر ساخت به طوری که هنوز این انیمیشن در تمام دنیا مورد توجه کودکان و بزرگسالان قرار می گیرد.

همچنین بخوانید :

27. شخصیت انیمیشنی تارزان

شخصیت های کارتونی معروف / شخصیت های کارتونی مرد

یکی دیگر افراد در لیست محبوبترین شخصیت کارتونی «تارزان» است. شخصیت کارتونی پسر تارزان مردی جنگلی که با گله گوریل ها در جزیره ای دور افتاده، زندگی راحت و بی دغدغه ای دارد اما با ورود کشتی حامل انسان ها به جزیره می فهمد که اون نیز یک انسان است. حالا او بین زندگی با همنوعانش یعنی انسان ها و گوریل ها که سال ها با آن بزرگ شده، گیر کرده است. تارزان انیمیشنی در سبک ماجراجویی و موزیکال است که در سال 1999 توسط دیزنی منتشر شد و در سال 2000 نیز برنده اسکار بهترین انیمیشن سال شد.

28. شخصیت کارتونی وینی د پو

شخصیت های کارتونی معروف / عکس شخصیت های کارتونی معروف

پو اسم دیگر شخصیت های کارتونی خارجی است. این محبوبترین شخصیت کارتونی یک خرس کوچک زرد رنگ در ابتدا فقط در حد یک طرح در کتاب‌های داستانی بچه‌ها بود اما بعدتر به یکی از آثار موفق کمپانی دیزنی تبدیل شد. این شخصیت کارتونی بامزه از اواخر دهه 60 میلادی به همراه دوستانش در کارتون‌های مختلفی در تلویزیون و سینما حضور داشته است. در سال 2011، کمپانی دیزنی فیلم بسیار موفق «وینی د پو» را با اقتباس از کتاب داستانی مربوط به این شخصیت ساخت و سود بسیاری به دست آورد.

همچنین بخوانید :

29. شخصیت کارتونی پیگلِت

اسم شخصیت های کارتونی جدید / شخصیت های کارتونی عینکی

اسم یکی دیگر از شخصیت‌ های کارتونی بامزه، پیگلت است. او صمیمی‌ترین و نزدیک‌ترین دوست پو، خرس زرد و بامزه‌ داستان‌های معروف «وینی د پو» است. پیگلت پوستی صورتی‌رنگ و بلوزی آهن‌ربایی دارد. او سایزی بسیار کوچک دارد و همیشه از چیزهای مختلف نگران بوده و می‌ترسد؛ ولی در عین حال در مواقعی که لازم است تمام شجاعتش را جمع کرده و به دوستانش کمک می‌کند.

در کارتون‌هایی که دیزنی ساخته است، این شخصیت کارتونی قدیمی عاشق گل‌هاست، بسیار مهربان بوده و در پاکیزگی بسیار وسواس دارد.

همچنین بخوانید :

30. شخصیت کارتونی گوفی

شخصیت های کارتونی معروف / شخصیت های کارتونی ترسناک

یکی دیگر از شخصیت‌ های انیمیشنی بامزه، گوفی است. کمپانی والت‌دیزنی در سال 1932 این شخصیت را ساخت. گوفی سگ قدبلند و انسان‌نمایی است که معمولا بلوزی یقه‌اسکی و جلیقه، شلوار، کفش، دستکش‌هایی سفیدرنگ و کلاهی بلند پوشیده است. او دوست صمیمی میکی‌ماوس و دانلد داک است. این شخصیت کارتونی، بسیار دست‌وپاچلفتی و کندذهن است ولی مواقعی هم وجود دارد که تماشاگر می‌بیند گوفی به شیوه خودش، حرکاتی زیرکانه از خود نشان می‌دهد.

31. شخصیت های کارتونی اسکوبی‌دو و شَگی

عکس شخصیت های کارتونی / محبوب ترین شخصیت کارتونی

یکی دیگر از بهترین شخصیت های کارتونی، اسکوبی‌دو و شگی هستند. در اواخر دهه‌های 60، 70 و 80 میلادی همه بچه‌ها عادت داشتند پس از مدرسه پای جریان‌های اسکوبی‌دو و شگی بنشینند و ببینند آن‌ها چگونه معماهای مختلفی که برایشان پیش می‌آید را حل می‌کنند. ویلیام هانا و جوزف باربرا در سال 1969 مجموعه‌ای را با حضور اسکوبی‌دو و دار و دسته‌اش شروع کردند و نام این مجموعه کارتون را «اسکوبی‌دو کجایی؟» یا « ?Scooby Doo, Where Are You» گذاشتند. این مجموعه تا سال 1991 ادامه داشت و طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرد.

همچنین بخوانید :

32. شخصیت باب اسفنجی

شخصیت های کارتونی معروف / عکس شخصیت های کارتونی معروف

از بهترین شخصیت های کارتونی، باید از باب اسفنجی شلوار مکعبی (SpongeBob SquarePants) است. این برترین کاراکتر کارتونی تاریخ در انیمیشن آمریکایی به همین نام از سال 1986 حضور داشته است.

باب اسفنجی یک اسفنج دریایی مکعب شکل است که به طرز عجیبی شاد به نظر می‌رسد! او دوستانی به نام‌های پاتریک، اختاپوس و حلزونی به نام گری دارد. پاتریک یک ستاره دریایی شاد و کمی کم هوش است که باب اسفنجی را بسیار دوست دارد و اختاپوس نیز یک هشت پای بداخلاق است که اصلا از باب اسفنجی خوشش نمی‌آید. آن‌ها در رستوران آقای خرچنگ به کار مشغول هستند. باب اسفنجی از شخصیت های کارتونی قدیمی است که چه در قدیم و چه زمان حال طرفداران خاص خود را دارد.

33. شخصیت انیمیشنی هومر سیمپسون

اسم شخصیت های کارتونی جدید / عکس شخصیت های کارتونی معروف

هومر سیمپسون شخصیت اصلی سریال کارتونی سیمپسون‌هاست. هومر و همسرش مارج، سه فرزند با نام‌های بارت، لیسا و مگی دارند. او در نیروگاه هسته‌ای شهر اسپرینگ فیلد کار می‌کند. اسپرینگ فیلد شهری تخیلی است که سیمپسون‌ها در آن زندگی می‌کنند. او مظهر بسیاری از صفات کلیشه‌ای مردم آمریکاست. او بی‌تجربه است، اضافه وزن دارد، تنبل و دست و پا چلفتی است و علاوه بر آن فردی بی‌لیاقت ،کندذهن، زودجوش و با رفتارهای بچگانه است. هومر معتاد به مصرف فست‌فود و تماشای تلویزیون هم هست. البته در زمان‌هایی که خانواده‌اش بیشتر از هر زمان دیگری به کمک او نیاز داشته باشند، هومر تمام سعیش را می‌کند که مردی شایسته باشد و با همه توان خودش را وقف خانواده‌اش کند.

هومر را نیز می‌توان به عنوان یکی دیگر از آیکون‌های فرهنگی آمریکا به حساب آورد.  روزنامه بریتانیایی The Sunday Times، به این شخصیت کارتونی، لقب «بزرگترین شخصیت کمدی معاصر» را داده است. هم چنین نشریه TV Guide با برگزاری یک نظرسنجی، هومر سیمپسون را به عنوان دومین شخصیت کارتونی برتر در دنیا معرفی کرد. اولین رتبه این لیست، باگزبانی بود. هومر سیمپسون و خانواده‌اش هم در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود، ستاره‌ای به خود اختصاص داده‌اند.

34. شخصیت کارتونی خره

اسم شخصیت های کارتونی جدید / شخصیت های کارتونی ترسناک

مجموعه انیمیشن‌های شرک از دوست‌داشتنی‌ترین و محبوب‌ترین فرنچایزها هستند. در این فرنچایز شخصیت شرک و خره از شخصیتهای کارتونی پرطرفدار دنیا هستند که طرفداران بی‌شماری دارند. شخصیت خره یک خر سخنگو و بسیار پرحرف است که در اولین قسمت با شرک همراه می‌شود تا پرنسس فیونا را از دست اژدها نجات دهند. این دو به مرور تبدیل به دوستان یکدیگر می‌شوند و ماجراهای بامزه‌ای را رقم می‌زنند.

همچنین بخوانید :

35. شخصیت انیمیشنی پاندا کونگ فو کار

محبوب ترین شخصیت های کارتونی / عکس شخصیت های کارتونی معروف

اسامی شخصیت های کارتونی بدون حضور “پو” پاندای کونگ‌فوکار تکمیل نمی‌شود. پو از محبوب‌ترین شخصیت های کارتونی پسرانه است که اولین بار در سال 2008 با اولین قسمت از فرنچایز پاندای کونگ فو کار با او آشنا شدیم. این پاندای مهربان، تپل و عاشق غذا آرزو دارد روزی استاد کونگ فو شود. امری که گرچه در ابتدا بعید به نظر می‌رسد، اما می‌بینیم که پو با پشتکار فراوان درنهایت به این آرزوی خود دست می‌یابید.

36. شخصیت مولان

شخصیت های انیمیشنی / عکس شخصیت های کارتونی معروف

مولان شخصیتی الهام‌بخش است. گرچه در نگاه اول او از شخصیت های کارتونی معروف دختر است، اما می‌تواند الهام‌بخش دختران و پسران باشد. او قوی و مستقل است و آنچه را به نظرش درست است انجام می‌دهد، حتی اگر در تقابل با فرهنگ جامعه باشد. اخیرا لایو اکشن مولان نیز منتشر شده که برای آشنایی و دانلود آن می‌توانید به این مقاله از پلازا مراجعه کنید.

همچنین بخوانید :

37. شخصیت السا

اسم شخصیت های کارتونی جدید / شخصیت های کارتونی معروف

اسم شخصیت های کارتونی جدید را با شخصیتی از انیمیشن معروف و پرفروش فروزن به پایان می‌بریم. برخی السا را زیباترین شخصیت کارتونی دختر می‌دانند که در کنار خواهر خود، آنا، ماجراهای فراوانی را پشت سر می‌گذارد. این شخصیت کارتونی باهوش و جادوگر و ملکه است. السا با کمک جادوی خود میکوشد مردمانش همیشه در رفاه و شادی باشند. برای دانلود انیمیشن یخ‌زده 2 بر روی نام انیمیشن کلیلک کنید.

38. آنا از آرندل

اسم شخصیت های کارتونی بامزه / عکس شخصیت های کارتونی معروف

آنا از آرندل جز معروف ترین شخصیت های کارتونی است که نخستین بار در انیمیشن یخ‌زده یا فروزن او را دیدیم. آنا خواهر السا ملکه یخی است. او شخصیتی متضاد با خواهرش دارد و به نوعی نماد محبت و خونگرمی در انیمیشن محسوب می‌شود. آنا علاقه شدیدی به خواهرش دارد و دائما نگران اوست. کریس باک (Chris Buck) و جنیفر لی (Jennifer Lee) از خالقان این شخصیت هستند که نخستین بار او را در سال 2013 طراحی کردند. آنا باهوش، خونگرم، مهربان و احساساتی است که او را تبدیل به یکی از شخصیت های کارتونی معروف دختر می‌کند.

همچنین بخوانید :

39. سید در عصر یخبندان

اسم شخصیت های کارتونی بامزه / شخصیت های کارتونی معروف

یکی از شخصیت های انیمیشنی که بسیار دوست داشتنی به نظر می‌رسد، سید در عصر یخبندان است. او در واقع یک مگالونیس یا تنبل ماقبل تاریخ است. سید چشمان با فاصله و درشت و دندان های بزرگی دارد که باعث بامزه شدن چهره او می‌شود. او شخصیتی خنگ، نادان، دست و پا چلفتی اما مهربان دارد و زیاد حرف می‌زند. این کاراکتر معمولا به دنبال مانفرد ماموت راه می‌رود و با اعمال خود او را می‌خنداند.

اگرچه همه کاراکترهای دیگر بر سر شخصیت سید در انیمیشن غر می‌زنند اما بیشتر بار طنز انیمیشن بر دوش اوست. به هر حال نام سید همواره در لیست اسم شخصیت های کارتونی بامزه قراردارد و او توجه طرفداران فراوانی را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است.

40. اولاف

عکس شخصیت های کارتونی / شخصیت های کارتونی ترسناک

در عکس شخصیت های کارتونی انیمیشن یخ زده معمولا توجه ما به آدم برفی سفید و کوچک با چهره ای خندان جلب می‌شود. این کاراکتر اولاف نام دارد و یکی از محبوب ترین شخصیت های کارتونی دنیا است. اولاف در واقع آدم برفی است که السا و آنا در کودکی ساخته بودند اما از آن‌جایی که السا قدرت جادویی دارد، این آدم برفی تبدیل بخ شخصیتی حقیقی می‌شود.

این کاراکتر مهربان، دوست داشتنی و کمی خنگ است و اولین بار بر سر راه آنا و کریستوف زمانی که السا آرندل را به زمستانی ابدی فرو برده سبز می‌شود. اولاف آن‌قدر در دنیا محبوب شد که انیمیشنی 22 دقیقه ای به نام ماجراجویی یخ زده اولاف (Olaf’s Frozen Adventure) با محوریت او ساختند.

همچنین بخوانید :

41. میرابل

شخصیت های کارتونی دختر / عکس شخصیت های کارتونی معروف

در لیست اسم شخصیت های کارتونی جدید باید نام میرابل مادریگرال در انیمیشن انکانتو را بیاوریم. میرابل دختری 15 ساله، خام، عاطفی و عجیب و غریب است که برخلاف تمام اعضای خانواده اش هیچ قدرت جادویی ای ندارد. اگرچه میرابل از چشم خانواده خود ناقص به نظر می‌آید و همواره به دنبال بدست آوردن قدرت است اما در حقیقت او تنها کسی است که می‌تواند جادو را نجات دهد. میرابل تمثیلی خوب از انسان‌هایی است که درمیان محیطی بسته و میان انسان‌ های مقایسه گر، استعدادهایشان شکوفا نمی‌شود. این شخصیت کارتونی با پیام آموزنده ای که در انیمیشن اعلام می‌کند، بسیار محبوب شده است.

همچنین بخوانید :

42. امیلی

شخصیت های کارتونی معروف / اسم شخصیت های کارتونی محبوب

عروس مرده مشهور نیز یکی از شخصیت های کارتونی معروف در دنیا است. امیلی یکی از غمگین ترین سرنوشت ها در بین شخصیت های دنیای انیمیشن را دارد. دختری که علاقمند به مردی می شود و به خاطر عشق خود ثروت خانوادگی را با خود می‌برد تا با مرد زندگی کند اما به دست او کشته می‌شود. امیلی پس آن عروس مرده ای می‌شود که به دنبال عشق است. چشم های درشت، موهای پریشان، لباس عروسی به تن و صورت اسکلتی از ویژگی های بارز عروس مرده است.

43. کورالاین

شخصیت های کارتونی دختر / عکس شخصیت های کارتونی معروف

از شخصیت های کارتونی دختر معروف باید به کورالاین با بارانی زردش اشاره کنیم. شاید کوارلاین آن‌قدر دوست داشتنی و خوش خلق نباشد اما با اتفاقاتی که برای او می‌افتد و میزان شجاعتش کم کم او را درک می‌کنیم. کم کم درمی‌یابیم که پرخاشگری ها و نق زدن های کورالاین به خاطر اتفاقات و محیط پیرامون او است. به همین دلایل است که کورالاین در دنیا جز شخصیت های پرطرفدار محسوب می‌شود.

44. وال ای

معروف ترین شخصیت های کارتونی / اسم شخصیت های کارتونی بامزه

وال ای از جمله محبوب ترین شخصیت های انیمیشنی است که در واقع نه جز انسان هاست و نه از حیوانات محسوب می‌شود. در واقع وال ای نیز همانند بیمکس شخصیت محبوب یک ربات است. رباتی که اگرچه از آهن و فلز ساخته شده و وظیفه زباله جمع کنی دارد اما احساسات لطیفش از ویژگی‌های شگفت‌انگیز اوست. دو دوربینی که به عنوان چشمان وال ای آن را می‌بینیم، به نحوی طراحی شده‌اند که معصومیت خاصی را به مخاطب القا می‌کنند. در واقع نام وال ای مخفف زباله جمع کن تخصصی: مخصوص زمین (Waste Allocation Load Lifter: Earth-Class) است و شخصیت آن توسط اندرو استنتون (Andrew Stanton) و جیم ریردون (Jim Reardon) در سال 2008 طراحی شد. این کاراکتر از شخصیت های کارتونی خنده دار محسوب می‌شود که کارهای بامزه زیادی انجام می‌دهد.

همچنین بخوانید :

45. مایلز مورالز

شخصیت های کارتونی معروف پسر

در ادامه معرفی اسم شخصیت های کارتونی محبوب باید به مرد عنکبوتی یا مایلز مورالز اشاره کنیم. البته اگر با شنیدن نام مرد عنکبوتی به یاد پیتر پارکر افتادید، باید بگوییم اینجا درباره این شخصیت فیلم‌های مارول صحبت نمی‌کنیم. مایلز مورالز توسط نویسنده برایان مایکل بندیس (Brian Michael Bendis) و تصویرگر سارا پیکلی (Sara Pichelli) برای اولین بار در سال 2012 ساخته شد. او جدا از جریان اصلی مارول و شخصیتی اهل آمریکای لاتین است. او اولین بار با این ظاهر در انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse حضور پیدا کرد و سپس در دنباله آن Across the Spider-Verse حضور پیدا کرد. سومین دنباله این اثر با نام Beyond the Spider-Verse نیز منتشر خواهد شد. مایلز مورالز یک شخصیت کارتونی جدید است که توانسته طرفداران زیادی پیدا کند.

46. اسکار ؛ از شخصیت های کارتونی برتر

عکس شخصیت های کارتونی معروف

اسکار از جمله اسم شخصیت های کارتونی بامزه است که در انیمیشن سریالی ماجراهای اسکار (Oscar’s Oasis) حضور دارد. او شخصیت اصلی این انیمیشن است و در بین سال‌های 2010 تا 2011 پخش شد. اسکار یک مارمولک با چشم‌های درشت است که در هر قسمت با ماجراهای متفاوتی روبه‌رو می‌شود و بدشانسی‌های زیادی نیز می‌آورد. اسکار از جمله شخصیت های کارتونی معروف پسر است که توانست توجه‌ها را به خود جلب کند.

47. کاسپر

شخصیت کارتونی پسر

در ادامه معرفی عکس شخصیت های کارتونی معروف باید به یک شخصیت قدیمی اما دوست داشتنی به نام کاسپر اشاره کنیم‌. کاسپر شخصیت اصلی کارتون Casper the Friendly Ghost است که به صورت سریال بود و در سال 1945 پخش شد. این کاراکتر نه تنها در انیمیشن اصلی حضور داشت بلکه در انیمیشن‌های دنباله آن هم بود. برخلاف اینکه او روح است، اما جز شخصیت های کارتونی ترسناک محسوب نمی‌شود و بسیار روحیه شاداب و جذابی دارد. نقطه ضعف کاسپر سه عموی شرور او هستند.

48. مستر بین ؛ از شخصیت های کارتونی مرد

شخصیت های کارتونی مرد

مستر بین از جمله شخصیت های کارتونی معروف است که از روی یک بازیگر حقیقی و برنامه تلویزیونی بریتانیایی با همین نام ساخته شد. روان آتکینسون (Rowan Atkinson) بازیگری است که این شخصیت را پدید آورد. بدیعی است که ظاهر مستر بین از خود بازیگر اصلی او الهام گرفته شد. مستر بین یک مرد تنهاست که با عروسک خرس خود (تد) روزگار می‌گذراند. در هر قسمت برای او اتفاقات جالبی رخ می‌دهد. او روحیه‌ای شاد و طنز دارد و از هیچ دیالوگی استفاده نمی‌کند و تمام کارهای خود را با زبان بدن نشان می‌دهد.

49. نیمونا

شخصیت های کارتونی معروف

نیمونا یک شخصیت کارتونی پسر و دختر است که جنسیت مشخصی ندارد و برای اولین بار در سال 2015 در رمانی گرافیکی با همین نام حضور پیدا کرد. این کاراکتر یک شیپ شیفتر است که عموما با شکلی زنانه ظاهر می‌شود اما در قالب حیوان و مرد هم نیز می‌تواند حضور پیدا کند. او عاشق کشتن و بی‌نظمی است و دوست دارد هرج و مرج به وجود بیاورد. نیمونا را در انیمیشنی به همین نام در سال 2023 دیدیم.

50. می لی

محبوب ترین شخصیت های انیمیشنی / اسم شخصیت های کارتونی محبوب

سال 2022 با انتشار انیمیشن متفاوت قرمز شدن، یکی از شخصیت های کارتونی جدید به نام می لی را به ما معرفی کرد. دختری 13 ساله، شاد و پرانرژی که طلسم خانوادگی عجیبی دارد. می لی هر وقت که خجالت می‌کشد تبدیل به پاندایی بزرگ و عظیم الجثه می‌شود و از این وضعیت ناراحت است. علاوه بر این ها به عنوان یک نوجوان فشارهای زیادی بر این شخصیت وارد می‌شود. او باید با والدین سمی و بیش از حد کنترل‌گر خود مقابله کند. اینکه می لی تصمیم می‌گیرد روی پای خود بایستد و مشکلاتش را حل کند، این کاراکتر از شخصیت های کارتونی عینکی را در لیست محبوب‌ترین‌ها قراد می‌دهد.

سوالات متداول

محبوب ترین شخصیت های کارتونی دختر کدامند ؟

مرینت، میویس، آن شرلی، السا و… از شخصیت های معروف دختر هستند.

معروف ترین شخصیت های کارتونی پسر کدام ها هستند؟

تام و جری، میکی موس، باب اسفنجی و… از محبوب ترین شخصیت های پسر هستند‌.

سخن پایانی

در این مقاله 50 شخصیت کارتونی پرطرفدار در دنیا را به شما معرفی کردیم. به یقین معرفی تمام شخصیت های کارتونی و گردآوری عکس تمام شخصیت های کارتونی در یک مقاله امکان‌پذیر نیست. قطعا همچنان صدها شخصیت انیمیشنی دیگر وجود دارند که هر کدامشان می‌توانند طرفدارانی برای خودشان داشته باشند. به نظر شما هرکدام از این شخصیت های کارتونی در واقعیت چگونه خواهند بود؟ لطفا شما هم در قسمت نظرات، به ما بگویید که طرفدار کدام شخصیت یا شخصیت های کارتونی هستید؟ اسم شخصیت کارتونی مورد علاقه شما چیست؟

منتخب کاربران

source

توسط