شاگردان سید مهدی رحمتی دروازه‌بان و کاپیتان اسبق استقلال در دیدار هفته هشتم مقابل سپاهان موفق به کسب یک امتیاز خانگی شدند. این در حالی بود که تیم سپاهان در صورت کسب پیروزی در این دیدار ۱۴ امتیازی شده و در فاصله چهار امتیازی استقلال قرار می گرفت اما شاگردان رحمتی مانع از کسب پیروزی تیم خوزه مورایس شدند.

نکته جالب توجه گلزنی محمدرضا آزادی بازیکن سابق استقلال برای تیم نساجی بود. این بازیکن در دقیقه ۴۹ بازی مقابل سپاهان دروازه حریف گردن کلفت اصفهانی‌اش را باز کرد تا در ادامه و پس از به ثمر رسیدن گل محمد دانشگر بازی به تساوی کشیده شود.

شاگردان نکونام با تساوی تیم پرسپولیس مقابل ملوان حالا با ۱۸ امتیاز و فاصله ۲ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول در صدر قرار گرفتند تا امیدوارانه به استقبال بازی‌های هفته نهم بروند. هر دو این دیدارها در استان های شمالی کشور (مازندران و گیلان) انجام شدند.

نکته قابل توجه دیگر این است که به رغم کسر یک امتیاز از تیم پرسپولیس و ۴ امتیاز از تیم سپاهان در صورت اضافه شدن این امتیازات به این دو تیم باز هم با توجه به شش برد تیم استقلال در ۷ بازی این فصل خود، هیچ یک از تیم‌های قرمز تهران و زرد اصفهان به استقلال نمی‌رسند.

ناگفته نماند؛ تیم پرسپولیس با ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد و سپاهان با تساوی مقابل نساجی ۱۲ امتیازی شده و در رده چهارم قرار گرفت.

source

توسط