Dying Light 2 در فوریه ۲۰۲۲ (بهمن ۱۴۰۰) با استقبال کمی روبه‌رو گشت، اما این موضوع مانع از سرازیر شدن منابع به بازی نشد و با هر آپدیت جدید، تک‌لند (Techland) جان تازه‌ای به جدیدترین محصول خود بخشید. با گیمفا همراه باشید.

درست است که Dying Light 2 هیچ‌گاه به خوبی Dying Light سال ۲۰۱۵ نبوده، اما به طور مداوم در حال بهتر شدن است و تک‌لند نقشه راه قابل توجه‌ای برای فعال نگه داشتن آن تا جای ممکن دارد.

به تازگی، رویداد کراس‌اور “Vampire: The Masquerade” درست در زمان هالووین و در خیابان‌های Dying Light 2 برگزار شد. پیش از آن نیز رویداد “Payday 2” برگزار شد و بازیکنان را مسئول غارت فروشگاه‌های متروکه شهر کرد. همچنین یک لانچر برای گوشی‌های هوشمند در دست توسعه است که اواخر ماه آینده به بازار عرضه خواهد شد.

اما ظاهراً، موارد گفته شده به هیچ‌وجه برای کارگردان فرنچایز کافی نیستند.

کراس‌اورهای بیشتر

تایمون اسمکتالا (Tymon Smektala)، کارگردان فرنچایز Dying Light، در مصاحبه‌ای با PCGamesN اعلام کرد که دوست دارد بر روی چندین همکاری کار کند. اتفاقات کراس‌اور زیادی وجود دارند که برای Dying Light 2 مناسب هستند، اما برخی از آن‌ها کمی بهتر از بقیه به نظر می‌رسند. تایمون اسمکتالا:

رویای شخصی من ساخت یک کراس‌اور با Mortal Kombat است. من از این فرصت برای تبلیغ رویای خود استفاده خواهم کرد. شاید اد بون (Ed Boon) و تیم سازنده Mortal Kombat پیام من را بخوانند و به آن علاقه‌مند شوند.

اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود. اسمکتالا همچنین اعلام کرده که دوست دارد یک کراس‌اور بین Dying Light 2 و سری Assassin’s Creed وجود داشته باشد. در Dying Light 2 بیش از آنکه بتوانید از شمشیر استفاده کنید، پارکور وجود دارد، بنابراین اتفاق مورد بحث شاید منطقی به نظر برسد. اسمکتالا در ادامه توضیحاتش درباره علاقه به کراس‌اور می‌گوید:

آوردن Mirror’s Edge به Dying Light 2 یک رویا خواهد بود. او به عنوان یک مبارز ماهر و یک متخصص پارکور افسانه‌ای، خیلی خوب در این عنوان مملو از زامبی‌ها جای می‌گیرد.


شما چی فکر می‌کنید؟ آیا کراس‌اوری با Dying Light 2 وجود دارد که بخواهید ببینید؟

source

توسط