به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی پروژه، انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» از فیلم های اکران شده فصل پاییز بود که از ۵ مهر در سالن های سینمایی سراسر کشور به نمایش عمومی درآمد.

این فیلم تاکنون ۷۰۰ هزار مخاطب داشته است و طی پنج هفته اکران به فروش ۲۴ میلیارد تومان رسیده است که با رشدی صعودی در گیشه توانسته است به پرفروش ترین فیلم کودک تاریخ سینمای ایران و همچنین پرفروش ترین انیمیشن تاریخ سینمای ایران بدل شود.

«بچه زرنگ» به تهیه کنندگی حامد جعفری از ابتدای اکران توانست با اقبال کودکان و خانواده هایشان مواجه شود و رکوردهای مختلفی را جا به جا کرد. این فیلم در ابتدا توانست عنوان دومین فیلم فروش هفتگی و روزانه سینماها را در اختیار بگیرد و در هر هفته با یک رشد صعودی، فروش بیشتری نسبت به هفته قبل داشته باشد. همچنین این فیلم توانست در چند هفته ابتدایی اکران به پرفروش ترین فیلم کودک سال جاری تبدیل شود.

انیمیشن سینمایی «بچه زرنگ» محصولی از گروه هنر پویا و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که به همت یک تیم ۲۵۰ نفره ساخته شده است و هومن حاجی عبداللهی، میرطاهری مظلومی، هدایت هاشمی از جمله صداپیشه ها و سعید شیخ زاده مدیر دوبلاژ این اثر هستند.

۵۷۵۷

source

توسط